Szkoła pływania dla bobasów

Szkoła pływania dla bobasów

W Aquadromie prowadzimy zajęcia z pływania dla dzieci od 3 miesiąca do 4 roku życia.
Warto rozpocząć naukę już na poziomie niemowlęcym, gdyż maluchy pływają instynktownie i bardzo szybko przystosowują się do wody. Im wcześniej dziecko zacznie pływać, tym większą swobodę będzie czuło w wodzie w późniejszych latach.

Zajęcia odbywają się w basenie z ruchomym dnem, którego głębokość można dowolnie regulować. Temperatura wody podczas zajęć dla bobasów jest zdecydowanie wyższa niż
w pozostałych nieckach i wynosi 32C. Wszystko po to, aby pierwsza przygoda z wodą naszych najmłodszych aquadromowiczów była przyjemna.

Zajęcia z instruktorem trwają 30 minut. Ponadto  rodzice mają 90 minut czasu dodatkowego, który jest do dyspozycji w Strefie Rekreacji i Sportu (1 rodzic + dziecko).
Cena zawiera także pieluchę do wody.

 

W przypadku nieobecności na zajęciach istnieje możliwość odrobienia 1 nieobecności pozostałe niewykorzystane zajęcia upoważniają do bezpłatnego dwugodzinnego wejścia do Strefy Rekreacji i Sportu od poniedziałku do niedzieli, a z wejściówki mogą skorzystać rodzice dziecka lub rodzeństwo. Każda wejściówka to dwugodzinny pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu. Czas realizacji niewykorzystanej lekcji to 2 tygodnie od zakończenia bieżącego karnetu.

Podczas zajęć dziecka możliwy jest zakup biletu dodatkowego dla drugiego opiekuna, pomocnika, rodzica w promocyjnej cenie 10 zł/1 h lub 18 zł/2h. Jeżeli drugi rodzic/opiekun jest potrzebny do pomocy (przebranie się rodzica uczestniczącego w zajęciach) otrzymuje 20 minut na bezpłatne wejście i wyjście (strefa przebieralni).

Koszt 1 zajęć wynosi 48 zł. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z koordynatorem szkoły pływania pod numerem 697101992.

powrót do listy