Szkoła pływania

Szkoła pływania

Aquadrom to miejsce, które łączy ze sobą wypoczynek z aktywnym sposobem spędzania wolnego czasu.  Dlatego też zapraszamy na zajęcia do Aquadromowej Szkoły Pływania!


Uczymy pływać wszystkich – od niemowlaków, przez dzieci, młodzież, po dorosłych. Kursant otrzymuje każdorazowo dwugodzinne wejście. Zajęcia trwają 55 minut, a pozostały czas można wykorzystać na zabawę w aquaparku. Dodatkowo jeden z opiekunów może zakupić wejście w specjalnej cenie.


Kurs prowadzi doświadczona kadra instruktorów, a zajęcia odbywają się w basenie z regulowanym dnem, który pozwala na dostosowanie głębokości dna do umiejętności kursantów. Nauka pływania prowadzona jest w godzinach popołudniowych, a także w weekendy. Doskonale rozumiemy, że z różnych powodów nie zawsze kursanci mogą przyjść na zajęcia, dlatego w Aquadromie lekcje nie przepadają!  Do dwóch tygodni od absencji można wykorzystać dwie godziny w Strefie Rekreacji i Sportu!


Nie zapominajmy, że pływanie ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Przede wszystkim modeluje naszą sylwetkę, dodaje ciału lekkości, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia odporność organizmu, a także opóźnia oznaki starzenia się. Na naukę pływania nigdy nie jest za późno, a korzyści wynikające z tej aktywności fizycznej są ogromne.

 

Zachęcamy do kontaktu z koordynatorem szkoły pływania pod numerem telefonu 697 101 992 oraz mailowo na adres szkola@aquadrom.pl 

 

Biuro koordynatora szkoły pływania jest czynne:

Poniedziałek-Piątek: 09.00 - 17.00

 

 

powrót do listy