Strefa Sportu

Strefa Sportu

Odnajdują się w niej zwolennicy ustanawiania swoich życiowych rekordów, a także ci, którzy decydując się na korzystanie z basenu z ruchomym dnem, największe rekordy mają jeszcze przed sobą. Dwa baseny sportowe oraz specjalna fosa instruktorska stanowią doskonałe zaplecze dla początkujących pływaków. Dzieci, młodzież, jak również dorośli zdobywają umiejętności pływackie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. To właśnie z myślą o nich powstała Aquadromowa Szkoła Pływania.


Warto wspomnieć, że Aquadrom posiada nowatorski basen z ruchomym dnem.  W praktyce oznacza to, że kursanci, szczególnie ci najmłodsi, czują się w wodzie pewnie, gdyż dno można wypłycić np. do głębokości 60 cm. Dzięki temu dzieci stopniowo przyzwyczajają się do coraz większych głębokości.


Basen z ruchomym dnem umożliwia również przeprowadzanie różnorodnych zajęć aqua fitness, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Do Strefy Sportu należy także tuba do nurkowania. Głęboka na 7 metrów umożliwia zdobycie pierwszych umiejętności nurkowych w komfortowych warunkach. Doświadczony instruktor, ciepła woda, profesjonalny sprzęt i możliwość godzinnego nurkowania w przystępnej cenie stały się przyczynkiem do stworzenia  Aquadrom Diving Academy. Oferta nurkowa została poszerzona o kurs nurkowania, na który składają się zajęcia w Aquadromie oraz na wodach otwartych. To, co wyróżnia kurs nurkowania w Aquadrom Diving Academy, to  dodatkowe treningi kondycyjne oraz karnet do parku wodnego.

powrót do listy