Aktualności

Zakochaj się w Aquadromie!

Przyjdź 14 lutego do Aquadromu, zabierz swojego partnera lub partnerkę, dużą porcję dobrego humoru i pozwól sobie na odrobinę nieco innej formy rozrywki niż kino i popcorn. Święto Zakochanych w Aquadromie przełamuje tradycyjną sztampę i umożliwia spędzenie go również osobno. Ona może udać się na seans z kremem miodowym z białego torfu, który odbędzie się w  łaźni parowej naszego Saunarium, a w tym czasie On spełni swoje marzenia i pokręci trochę z Rudą Śliską w Strefie Rekreacji i Sportu.

Jeżeli wolicie spędzić ten czas razem - także nic nie stanie Wam na przeszkodzie. Skorzystajcie z darmowego peelingu solnego z aromatem niespodzianką i wspólnie udajcie się na wybrany przez siebie rytuał saunowy w Rudzkiej Bani. Dokładnie przyjrzyjcie się naszej rozpisce atrakcji, które zaplanowaliśmy dla Was w Saunarium. Bo czekają na Was słodko - owocowe ceremonie przygotowane przez uzależnionego od aromatów saunamajstra Dawida. 

Zakochać się w Aquadromie można korzystając z naszej promocji, dzięki której możecie korzystać przez 2 godziny ze wszystkich stref w obiekcie, za jedyne 60 zł od pary. Do każdego walentynkowego biletu dodajemy aromatyzowany peeling solny dla Niego i dla Niej, do wykorzystania w naszym Saunarium. Promocja obowiązuje od godziny 14.00 i jest przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Rozkład walentynkowej jazdy w Saunarium Aquadormu:

17.00 - pierwszy, słodko - gorzki rytuał saunowy w Rudzkiej Bani
17.30 - seans w łaźni parowej z kremem miodowym z maliną moroszką
18.00 - drugi rytuał saunowy owocowo zakręcony, również w Rudzkiej Bani
18.30 - seans w łaźni parowej z kremem miodowym z białego torfu
19.00 - rytuał saunowy w z elementami technik przygotowywanych na Grand Prix Mistrzostw Świata
19.30 - seans w łaźni parowej z kremem miodowym z delikatną nutą czekoladowej mięty
20.00 - kolejne mocne grzanie w Rudzkiej Bani
20.30 - konkurs z nagrodami dla tych, których marzeniem było zostać saunamajstrem
21.00 - ostatni rytuał saunowy - naprawdę gorąca atmosfera 

Data dodania: 13.02.2013r.

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy