Aktualności

ESKA Summer City w Aquadromie

Jak wakacje, to na całego! 24 lipca odwiedzi nas patrol ESKA Summer City! Oznacza to, że w tym dniu na pewno nie będzie nudno.

Na 11:30 zapraszamy na chwilę wyciszenia, relaksu, czyli bezpłatną jogę w ogrodzie saunowym (zapisy na malgorzata.jankowicz@aquadrom.pl)

Pamiętacie o naszym torze skimboardowym, który znajduje się w okolicach basenu zewnętrznego? Jeśli jeszcze nie spróbowaliście swoich sił na naszej wakacyjnej atrakcji, będziecie to mogli zrobić pod okiem profesjonalisty. Tam o godzinie 12:00 pokaz wicemistrza Europy Oliwiera Łukaszczyka. Oczywiście tor skimboardowy jest dostępny w cenie biletu, więc tym bardziej polecamy.

O 12:30 ważne spotkanie z naszym koordynatorem ratowników, który opowie o bezpieczeństwie nie tylko w hali basenowej, ale także nad wodą otwartą. Co ważne, pokaże również jak udzielać pierwszej pomocy oraz umożliwi zainteresowanym naukę na fantomie.

Przez 2 godziny naszego wydarzenia hostessy z radia ESKA będą rozdawać gadżety, wśród których nie zabraknie worków, okularów, piłek itp.

Jeśli ktoś będzie chciał poopowiadać o swoich wakacjach także będzie miał taką możliwość podczas wejść na żywo. Oj, będzie się działo!

Zapraszamy!

 

 

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy