Aktualności

Dni Wody w AQUADROMIE  

Wodny świat fantazji połączony z edukacją? To możliwe. Tylko w Aquadromie od 22 do 29 marca odbędą się Dni Wody. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, animacji dla dzieci i promocyjnych biletów dla wszystkich, którzy w tym terminie odwiedzą rudzki Aquadrom.

 

- Światowy dzień wody obchodzony jest 22 marca. Z tej okazji chcemy zachęcić najmłodszych mieszkańców miasta do udziału w konkursie plastycznym – mówi prezes PWiK Sp. z o.o. Grzegorz Rybka. - Liczymy na pomysłowość młodych artystów i jesteśmy bardzo ciekawi jak na papierze pokażą „Wodę w życiu codziennym” – dodaje.

 

,,Woda w życiu codziennym” to hasło konkursu plastycznego, ale i poetyckiego.

- Autorzy najbardziej oryginalnych prac otrzymają atrakcyjne nagrody – zachęca do udziału w konkursie Małgorzata Kowalczyk-Skrzypek z PWiK.

 

Atrakcji nie zabraknie również w Aquadromie.

- Z okazji ,,Dni wody” zostały przygotowane specjalne promocje dla wszystkich aquadromowiczów. Tych dużych i tych małych, tych z Rudy Śląskiej i okolic. W tygodniu za bilet dwugodzinny do Strefy Rekreacji i Sportu (od 9.00-14.00) wszyscy płacą jedynie 10 zł! Jeśli natomiast ktoś zdecyduje się odwiedzić Aquadrom po godzinie 14.00, za dwugodzinny bilet do Strefy Rekreacji i Sportu zapłaci tylko 13 zł – mówi Agnieszka Piekorz, odpowiedzialna w Aquadromie za marketing.

 

Wszelkie informacje na temat obowiązującej promocji dostępne na stronie: Dni Wody .

 

Data dodania: 18.03.2013r.

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy