Intro w tubie

Intro w tubie

Intro to wstęp  do profesjonalnego nurkowania. Polecane wszystkim, którzy myślą o zapisaniu się na kurs, ale nie są pewni, czy nurkowanie mogłoby stać się ich pasją. Nasze intro pomoże w podjęciu właściwej decyzji.  Jeśli ktoś nie zostanie nurkiem, na pewno miło spędzi czas na głębokości 7 metrów, przezwyciężając swoje lęki. Godzinne „intro w tubie” przeznaczone jest dla początkujących. Każdy, kto ukończył 10 rok życia i nie ma przeciwskazań zdrowotnych, pod opieką naszego instruktora może próbować swoich sił w pełnym sprzęcie. Szkolenie zaczyna się od instruktażu teoretycznego oraz pierwszych prób na "wodach płytkich", tj. na półce w niecce tuby. Dzięki temu początkujący nurkowie mogą stopniowo oswajać się ze sprzętem, by po wstępnym nurkowaniu zejść na większe głębokości w 7-metrowej tubie do nurkowania. Tam, gdy adepci sztuki nurkowej nabiorą pewnej śmiałości, mogą nie tylko pływać między przeszkodami, ale także zagrać w podwodne gry, takie jak kółko i krzyżyk, karty, czy ułożyć puzzle.


Nurkowanie intro to doskonała okazja, aby przeżyć niesamowitą przygodę we dwoje, dlatego powstała nasza oferta intra w parze.


Kupując godzinne intro w tubie, klienci będą mieć możliwość relaksu po intensywnych przeżyciach. Do każdego biletu dołączamy całodniowy pobyt w Strefie Rekreacji i Strefie Sportu.
Cena:
230 zł – pojedyncze intro + całodniowy pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu
340 zł – intro w parze + 2 całodniowe pobyty w Strefie Rekreacji i Sportu
 

Masz pytania? Zadzwoń - 697 103 051 lub napisz tuba@aquadrom.pl

powrót do listy