Aktualności

Ferie na finiszu. Kolejne rekordy pobite!

W czasie ferii w Aquadromie ustanowiono całą masę nowych rekordów. Wiemy już ile obrotów można wykonać na Wirku oraz ile czasu najszybszym turboaquadromowiczom zajmuje Zjazd na Nowy Bytom. Ferie się jednak jeszcze nie skończyły, a codzienna ilość zabaw i konkursów przyprawiłaby o ból głowy niejednego fana zjazdów na czas.

Aqua Zumba i atrakcje Aquadromu dla najmłodszych!
Poszukiwanie podwodnych skarbów, walki na statku pirackim w Bajtel Zatoce, bicie rekordów na zjeżdżalniach Aquadromu - tyle i wiele więcej przez cały weekend, między 11 a 18 czeka na najmłodszych w Strefie Rekreacji i Sportu. A na koniec, ich rodziców zapraszamy w niedzielę, na godzinę 18 - na pierwsze, pokazowe zajęcia z Aqua Zumby w Aquadromie!
Zakochaj się w Aquadromie!
Przyjdź 14 lutego do Aquadromu, zabierz swojego partnera lub partnerkę, dużą porcję dobrego humoru i pozwól sobie na odrobinę nieco innej formy rozrywki niż kino i popcorn. Święto Zakochanych w Aquadromie przełamuje tradycyjną sztampę i umożliwia spędzenie go również osobno. Ona może udać się na seans z kremem miodowym z białego torfu, który odbędzie się w łaźni parowej naszego Saunarium, a w tym czasie On spełni swoje marzenia i pokręci trochę z Rudą Śliską w Strefie Rekreacji i Sportu.
Ferie w Aquadromie trwają cały luty!
Ferie zimowe to czas, gdy zmęczone nauką dzieci i młodzież zasługują na odrobinę dobrej zabawy. Na przekór zimie, my zapraszamy w tropiki. 32ºC w halach basenowych, Mokry Bąbel, 4 zdjeżdzalnie dla trochę starszych i 2 dla młodszych, są gwarantem doskonałej zabawy i relaksu po wytężonej nauce.
Dzień babci i dziadka w Aquadromie!
21 i 22 stycznia Aquadrom wraz z Fundacją „Unia Bracka” zapraszają babcie i dziadków nie tylko do skorzystania z wodnych atrakcji , ale także do bezpłatnego pomiaru ciśnienia i cukru.