Aktualności

Ferie w Aquadromie trwają cały luty!
Ferie zimowe to czas, gdy zmęczone nauką dzieci i młodzież zasługują na odrobinę dobrej zabawy. Na przekór zimie, my zapraszamy w tropiki. 32ºC w halach basenowych, Mokry Bąbel, 4 zdjeżdzalnie dla trochę starszych i 2 dla młodszych, są gwarantem doskonałej zabawy i relaksu po wytężonej nauce.
Dzień babci i dziadka w Aquadromie!
21 i 22 stycznia Aquadrom wraz z Fundacją „Unia Bracka” zapraszają babcie i dziadków nie tylko do skorzystania z wodnych atrakcji , ale także do bezpłatnego pomiaru ciśnienia i cukru.
Ograniczenia w funkcjonowaniu atrakcji.
Informujemy, iż między 18 a 25 stycznia będzie przeprowadzany obowiązkowy przegląd techniczny jednej z niecek basenowych w Strefie Rekreacji, w której znajdują się atrakcje Mokry Bąbel oraz Sztorm Wielki. W związku z tym mogą wystąpić czasowe lub trwałe ograniczenia w funkcjonowaniu tychże atrakcji.
Świąteczny czas w Aquadromie
Pierwsze tygodnie za nami, a przed wszystkimi chwila odpoczynku, czyli Święta. Z tej okazji życzymy Wam chwili oddechu od codzienności, dystansu do otaczającego nas świata i wiele serdecznego czasu spędzonego z najbliższymi!
Już otwarte!
Kto nie był, niech żałuje. Otworzyliśmy skromnie, ale stylowo.