Aktualności

Zimowy kurs nauki pływania

Ferie za pasem, a śniegu nie widać! Zamiast nart i sanek – pływanie!

 

Jak co roku w ferie zimowe Aquadrom organizuje specjalne kursy pływania dla dzieci, które nie wyjeżdżają na zorganizowany wypoczynek.

 

Taki przyśpieszony kurs nauki pływania to dobry pomysł na wartościowe spędzenie wolnego czasu, tym bardziej, że za oknem nie widać śniegu, który kusiłby wyjściem na sanki lub narty.

 

Podczas kursu młodzi adepci zdobędą nie tylko potrzebną wiedzę na temat zachowania się w wodzie, ale także podstawowe umiejętności pływackie. Natomiast bardziej zaawansowani kursanci otrzymają porządną dawkę treningu. Pływanie to również czas radości, zabawy i dobrego samopoczucia.

 

Udział w feryjnym kursie to także doskonały sposób na zaznajomienie się z aquadromowym systemem nauki pływania oraz zapoznanie się z naszymi instruktorami, co może ułatwić podjęcie decyzji o podjęciu regularnych lekcji.

 

Zajęcia będą odbywały się w okresie od 13 do 24 stycznia 2020r. w poniedziałki, środy i piątki.

4,5 latki o godzinie 16:00.

6, 7 latki o godzinie 17:00.

8, 9, 10 latki o godzinie 18:00.

 

Koszt kursu, tj. 6 lekcji to 210 zł.

 

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 697 101 992 lub mailowo na szkola@aquadrom.pl, a także osobiście w Biurze Obsługi Klienta. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy