Aktualności

Tydzień Kobiet w Aquadromie

4 - 10 marca tydzień kobiet w Aquadromie

Nie tylko 8 marca, ale przez 7 dni świętujemy w Aquadromie fakt, że świat bez Kobiet byłby pozbawiony sensu.  

 

O tym, że kobiety zasługują na szczególne traktowanie i rozpieszczanie, nie trzeba nikogo przekonywać. To one, w sposób mężczyznom niepojęty, doskonale godzą obowiązki żony, matki, jak i kobiety pracującej. Dlatego to właśnie płeć piękna zasługuje na szczególne względy.

 

W Aquadromie w dniach 4-10 marca każda Pani znajdzie coś dla siebie, gdyż dwugodzinny bilet do Strefy Rekreacji i Sportu oraz Saunarium kosztuje tylko 30 zł!

 

Panie, dla których najlepszą formą wypoczynku jest ruch, zapraszamy do spędzenia czasu w Strefie Rekreacji i Sportu, pokręconego Zjazdu na Nowy Bytom, zawirowania w Wirku, pobicia kolejnych rekordów w basenie sportowym lub treningu podczas aqua aerobicu.

 

Dla Pań szukających wyciszenia i relaksu polecamy wizytę w Saunarium, w którym troski dnia codziennego przybiorą zapach wanilii, miodu lub cynamonu… Brzmi odprężająco? To nie wszystko. Nasi mistrzowie – saunamajstrzy zadbają o to, by każda chwila spędzona w Saunarium nabrała niepowtarzalnego wymiaru.

 

8 marca w Saunarium rządzą kobiety. Mężczyźni w tym dniu muszą zadowolić się jedynie Strefą Rekreacji i Sportu i nosić się z dumą, że swoim Paniom zapewnili niezapomniany Dzień Kobiet. Dla Pań oznacza to, iż sanowanie przybierze „babski”, niczym nieskrępowany charakter.

 

Podczas „Tygodnia Kobiet”, płeć piękna poczuje się szczególnie doceniona, a to co dla Pań najważniejsze, zostanie skumulowane w jednym miejscu – Aquadromie.

 

O kolejnych atrakcjach przygotowanych z okazji „Tygodnia Kobiet w Aquadromie”, poinformujemy wkrótce.

Data dodania: 28.02.2013r.

 

 

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy