Aktualności

Silesian Towel Fight 7

Silesian Towel Fight 7 - Bądźcie z nami!

Silesian Towel Fight 7 - najstarszy w Polsce turniej saunamistrzów!

 

Już 8, 9 i 10 listopada 2019 roku 27 najlepszych polskich saunamistrzów i 7 najlepszych polskich drużyn zmierzy się w walce o statuetkę Silesiana w swojej kategorii.

 

27 seansów w kategorii indywidualnej odbędzie się w piątek i w sobotę, a w niedzielę 7 seansów w kategorii drużynowej i kilka seansów niespodzianek.

 

Co ważnego musicie wiedzieć o Silesianie?

 

♦ Przez 3 dni odbędą się ponad 84 seanse (44 turniejowe i ponad 40 nieturniejowych w Biosaunie);

 

♦ Zawodników będzie oceniać Jury z Polskiego Towarzystwa Saunowego, ale 20% punktów za występ przyznawać będzie publiczność (piąty sędzia);

 

♦ 3 - dniowe wejście z gwarancją wejścia na seanse turniejowe można kupić w cenie 250 zł;

 

♦ Bilet na pojedynczy dzień kosztuje 95 zł;

 

♦ Jeśli nie będziecie mogli być z nami przez cały dzień – przyjdźcie przynajmniej na godzinę! Będziecie mogli za symboliczne 7 zł kupić wejście na jeden seans turniejowy lub wziąć udział w jednym z ponad 40 specjalnych seansów pozaturniejowych;

♦ Szczegółowe informacje dotyczące zawodników znajdziecie na www.stf.aquadrom.pl;

 

♦ W trakcie Silesiana (i tylko Silesiana) rodzice mogą zabrać ze sobą również swoje dzieci. Każde dziecko musi mieć zakupiony bilet na Silesian Towel Fight w normalnej cenie, a opiekunowie prawni muszą podpisać stosowne oświadczenia przed wejściem do obiektu.


Bilety możecie kupić również przelewem!

 

 

Dla wszystkich, którzy chcą kupić bilety na Silesiana online, prosimy o płatność przelewem na konto. W tytule prosimy podać dzień, grupę i ilość biletów, którą chcecie kupić (bilety na pojedyncze dni lub trzydniowy). W przypadku biletów trzydniowych można podać sugerowane grupy, ale bez gwarancji przypisania do deklarowanej grupy.

 

Numer konta dla przelewów to:

74 1130 1091 0003 9127 5520 0003

 

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy