Aktualności

Powrót do przeszłości, czyli jak spędziliśmy event Dzień Kobiet w Aquadromie

Jak co roku Aquadrom z okazji Dnia Kobiet organizuje dzień pełen atrakcji dla Pań. W tym roku nie mogło być inaczej. Dla naszych Klientek zorganizowaliśmy wymianę ciuchów, zajęcia z aqua fitnessu w hali basenowej oraz specjalne warsztaty pielęgnacyjne.

 

8 marca każda Kobiet mogła uczcić swój dzień. Aquadrom przygotował dla swoich Klientek wiele atrakcji. Nie zabrakło zajęć w hali basenowej, gdzie Panie mogły wziąć udział w pokazowych, 15- minutowych zajęciach aqua fitnessu. Jak na babskie spotkanie przystało, również nie zbrakło tematów, które my-kobiety lubimy najbardziej, czyli pielęgnacja i podkreślanie naszej urody.

 

W salce urodzinowej odbyły się godzinne warsztaty przeprowadzone przez markę MARY KAY. Podczas tych warsztatów Panie dowiedziały się jak prawidłowo dbać o swoją skórę, indywidualnie dobrać pielęgnację podstawową i specjalistyczną, a także poznały porady makijażowe i wizażowe.

 

Wisienką na torcie naszego spotkania była metamorfoza chętnych Pań, a następnie udział w krótkiej sesji zdjęciowej. Odważne Klientki postanowiły również wziąć udział w konkursie "Zostań twarzą Aquadromu". Konkurs wygrała Pani Ania. Serdecznie gratulujemy!

 

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy