Aktualności

Półkolonie w Aquadromie

Tegoroczne ferie w Aquadromie to nie tylko świetna zabawa, relaks i wyjątkowy czas spędzony z rówieśnikami, ale również codzienne lekcje pływania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 12 lat na specjalne zajęcia nauki pływania przeplatane różnymi atrakcjami. W programie między innymi pokazy ratownictwa, nurkowanie ze sprzętem, animacje w hali basenowej, zwiedzanie podbasenia, aqua fitness dla dzieci, saunowanie, dmuchańce, joga i relaks w wypoczywalni oraz wiele innych. Codziennie od poniedziałku do piątku przez ponad 8 godzin Twoje dziecko czeka wspaniała zabawa. Wychowawcy kolonijni, instruktorzy oraz animatorzy zadbają, aby ten czas wykorzystać w sposób przyjemny, ale też pożyteczny. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będą również ratownicy.


Półkolonie odbywają się w dwóch turnusach w godzinach
od 7:30 do 16:00

I turnus 14.02. – 18.02.

II turnus 21.02. – 25.02.

Każdemu uczestnikowi zapewniamy naukę pływania, górę atrakcji, stałą opiekę, 3 posiłki dziennie i ubezpieczenie.

 

Całkowity koszt turnusu to 730 zł za osobę. BRAK MIEJSC

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 32 797 36 05.

 

Figle-migle półkolonie pływackie to wyjątkowe ferie dla dzieci i młodzieży. Jeżeli Twoje dziecko skończyło 8 lat, a jeszcze nie przekroczyło 12 roku życia – nie zwlekaj i zarezerwuj termin! Świetna zabawa gwarantowana!

Liczba miejsc ograniczona!

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy