Aktualności

Podsumowanie weekendu mikołajkowo-urodzinowego!

Urodzinowy tort w kształcie basenu, zaręczyny na głębokości 7 metrów i premiera Pirackich Opowieści. 6-8 grudnia w Aquadromie sporo się działo. Kto nie był, ma czego żałować.

 

To był niezwykle intensywny tydzień. Ostateczne przygotowania dekoracji trwały od początku grudnia. Aquadromowe biuro obsługi klienta zmieniło się w wielki okręt piracki, nad którym powiewa piracka bandera. W holu recepcyjnym pojawiła się tratwa z imponującym żaglem, armata, skrzynia skarbów oraz ścianki pirackie, w których można było zrobić zdjęcie. To w kwestii dekoracji.

Jednak to była dopiero namiastka wrażeń, jakie czekały na naszych Klientów.

 

6 grudnia w holu recepcyjnym witali Klientów Mikołaj oraz Śnieżynka. Rozdawali małe upominki i zachęcali do aktywnego udziału w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Dzieci mogły zobaczyć Mikołaja nurka, choinki i prezenty na głębokości 7 metrów.

Data dodania: 10.12.2013r.  

 

7 grudnia kontynuowaliśmy nurkowy dzień. Tym razem pośród choinek w naszej tubie mogli pływać klienci. Ponadto,  pomogliśmy jednemu z naszych Klientów przygotować pewne wyjątkowe wydarzenie – oświadczyny. O ile zadanie zwykłego pytania wydaje się być prostą czynnością, o tyle na głębokości 7 metrów, jest to zdecydowanie bardziej skomplikowane.

 

- Wymyśliliśmy grę w karty w „Piotrusia”, podczas której na dnie naszej tuby doszło do zaręczyn. Nasi Klienci wraz z instruktorem odbywali tradycyjne „intro”. Na dnie tuby nasz Klient dostał karty, na których zamiast figur znajdowało się pytanie „Czy wyjdziesz za mnie”. – komentuje Agnieszka Antoń, koordynator nurkowania w tubie.

 

Po wynurzeniu, na narzeczonych czekała niespodzianka. Nasza salka szkoleniowa, zmieniła się nie do poznania. Romantyczny klimat, świeczki, dekoracje namiot odgradzający ich od osób, którzy przez szyby próbowali  dowiedzieć się, skąd takie poruszenie.

 

 

Po sobotnich emocjach, 8 grudnia zapowiadał się równie intensywnie. O 12:00 Pani Prezes Aquadromu oraz Pani Prezydent Miasta Ruda Śląska uroczyście pokroiły tort z okazji pierwszych urodzin Aquadromu. Każdy klient, który uczestniczył w oficjalnych uroczystościach otrzymał kawałek tortu lub ciasta.

O godzinie 14:00 w Bajtel Zatoce miała miejsce premiera „Pirackich Opowieści”. 

 

- Nie ukrywam, że mieliśmy pewne obawy, czy dzieci będą chciały wziąć udział w naszym przedstawieniu. Cieszymy się, że nasi najmłodsi klienci nie tylko grzecznie słuchali bajki, ale także tak ochoczo wczuli się w role aquadromowych piratów – komentuje Agnieszka Piekorz, reżyser bajki.

 

Dla tych trochę starszych klientów również nie zabrakło atrakcji. Wodna siatkówka czy zawody pływackie wprowadziły element zaciętej rywalizacji. A było o co walczyć! Na zwycięzców czekały cenne nagrody.

Chwilę po godzinie 16:00 mali poszukiwacze skarbów wzięli udział w kolejnej pirackiej zabawie. Tym razem najpierw musieli znaleźć ukryte w obiekcie butelki z mapami, by później za pomocą mapy szukać wskazówek, które prowadziły do nagród.

 

 

Klienci, którzy nie wzięli udziału w konkursach w hali basenowej, mogli na wyjściu wypełnić specjalny formularz i wziąć udział w konkursie, którego nagrodą był samochód Kia Ceed na weekend.

 

Zapraszamy do zobaczenia galerii!

 

Zobacz filmik z naszego eventu urodzinowego

http://www.youtube.com/watch?v=Tp-2oM8MeWo&feature=youtu.be

 

 

 

 

 

 

 

 

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy