Aktualności

Otwieramy Aquadrom!

Już w najbliższy czwartek tj. 11.06.2020r. otwieramy Aquadrom!

 

Po 3 miesięcznej przerwie w końcu mamy zielone światło i jesteśmy gotowi na ponowne otwarcie obiektu dla naszych Klientów, jednak Aquadrom będzie funkcjonował na nowych zasadach, dostosowanych do odgórnych wytycznych.  

 

Największą zmianą dla Klientów najpewniej okaże się limit wejścia. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Gości na terenie naszego aquaparku w jednym czasie będzie mogło przebywać 500 osób. Obiekt został wyposażony w kilkadziesiąt dozowników z płynem dezynfekcyjnym, na blatach recepcyjnych i ladach w części gastronomicznej zamontowano  przezroczyste osłony, w całym obiekcie wprowadzono nowe znaki graficzne oraz komunikaty audiowizualne informujące o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa, w tym przede wszystkim o zachowywaniu dystansu społecznego, zakrywaniu nosa i ust, zwłaszcza podczas kichania czy kaszlu, nie dotykaniu okolic twarzy itp. Pracownicy parku zostali wyposażeni w środki ochrony, takie jak maseczki, przyłbice i jednorazowe rękawiczki. Przeszli także szkolenia w zakresie pracy w nowych warunkach reżimu sanitarnego i zostali zobligowani do ich stosowania.

 

Klienci przed wejściem na teren aquaparku będą musieli zapoznać się z instrukcją ogólną funkcjonowania obiektu, której poszczególne punkty wyglądają następująco:

Prosimy:

 

  • Zrezygnuj z wizyty w naszym obiekcie, jeśli masz gorączkę lub/i objawy infekcji
  • Regularnie dezynfekuj i myj ręce
  • Zachowaj dwumetrowy odstęp od innych
  • Przy kasie może znajdować się max. 1 osoba
  • Jeśli to możliwe używaj karty płatniczej
  • Zasłoń usta i nos podczas kichania lub kaszlu
  • Poza halą basenową i Saunarium noś maseczkę
  • Staraj się nie dotykać twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu
  • Przestrzegaj zasad higieny - umyj dokładnie całe ciało przed wejściem do hali basenowej oraz do Saunarium

 

Instrukcja informuje Gości także o regularnie prowadzonej przez personel sprzątający dezynfekcji szafek oraz pasków na rękę po każdym użytkowniku, a także wszystkich powierzchni wspólnych, takich jak: klamki, drzwi, uchwyty,  półki, ławki, leżanki, leżaki, kurki baterii, poręcze oraz podłogi.

 

INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA

 

Przypominamy również, że w Boże Ciało Strefę Sportu otwieramy o godzinie 7:00, Strefę Rekreacji i Saunarium o godzinie 9:00.

 

Zapraszamy!

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy