Aktualności

Kup już dziś kartę podarunkową i bilet do Aquadromu!

To już kolejny dzień zamknięcia... Tak bardzo tęsknimy za odgłosami zabawy, śmiechem i gwarem dochodzącymi z hali basenowej. Dlatego postanowiliśmy nie czekać dłużej, aż będzie nam dane spotkać się osobiście i już dziś zachęcamy Was do kupienia karty podarunkowej lub biletu wstępu do naszego parku, na Wasze ulubione atrakcje, zgodnie z naszym cennikiem.

 

Jak można to zrobić? To proste! Napisz do nas maila na adres marketing@aquadrom.pl  i określ jaką formą zakupu jesteś zainteresowany. W odpowiedzi otrzymasz instrukcję, jak krok po kroku, dokonać zakupu wejściówki lub karty podarunkowej. Przed zakupem zapoznaj się z regulaminami dostępnymi na naszej stronie internetowej www.aquadrom.pl.

 

Zakupione bilety czy karty podarunkowe będą ważne do 30 grudnia 2020 r. i będzie je można odebrać po otwarciu naszego parku, w Biurze Obsługi Klienta. Możemy też - za dodatkową opłatą - wysłać  je do Ciebie pocztą.

 

Ważne! Jeżeli już jesteś posiadaczem biletu wstępu, karnetu czy karty podarunkowej  do Aquadromu, a zamknięcie obiektu uniemożliwiło Ci ich wykorzystanie, nie obawiaj się! Przedłużymy ich terminy ważności, gdy znów zaczniemy działać na pełnych obrotach!

 

#zostanwdomu i już dziś kup wejście do Aquadromu!

 

 

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy