Aktualności

Europejski Dzień Parków Wodnych

Zamknij oczy i wyobraź sobie: plaża, woda, szum… Aquaparki są naszą namiastką urlopu, a kto nie lubi zrobić sobie krótkiego wolnego w tygodniu? Bardzo często, gdy planujemy wakacje, to szukamy miejsc, gdzie będziemy mogli spędzić aktywnie czas. Na urlop wypoczynkowy możemy jechać raz w roku, a do Aquadromu po namiastkę wakacyjnego klimatu zapraszamy każdego dnia. Sprawdźcie sami, jak kreatywnie można spędzić czas w rudzkim aquaparku.

 

 

Zaczynamy od strefy dla najmłodszych z ogromnym statkiem pirackim, który ukrywa dwie zjeżdżalnie odpowiednie dla najmłodszych aquadromowiczów. Dla nieco starszych klientów, choć trzeba przyznać, że również rodzice świetnie się bawią, jest atrakcja nazywana pieszczotliwie „piłeczką”, czyli Mokry Bąbel, zjeżdżalnia, po której wchodzimy za pomocą sznura i w okrzyku radości zjeżdżamy do basenu.

 

 

Dla osób, które lubią „życie pod prąd”, mamy sztuczną falę oraz rwącą rzekę, gdzie można się nieco zakręcić. By równowaga była w przyrodzie, warto odetchnąć w basenie nazwanym La Godula, gdzie bicze wodne wymasują i zregenerują po każdym stresującym dniu, a zwłaszcza po tak długim okresie izolacji. Można również się przewietrzyć i wypłynąć na zewnątrz, a w letnie dni zapraszamy na trawkę i relaks na słoneczku. Dla osób, o mocnych nerwach, czekają również ekstremalne doznania, czyli nasze zjeżdżalnie. Prędkość zawrotna, zakręty, zawroty. Czy jesteś na to gotowy?

 

 

Jeżeli chcesz pobić rekord życiowy, w dowolnym stylu pływackim to zapraszamy na treningi do naszej Strefy Sportu, gdzie czeka na Was basen sportowy oraz basen z regulowanym dnem, który wykorzystujemy do prowadzenia zajęć aqua fitness czy szkoły pływania. Musisz dać nura? Takie rzeczy, tylko w naszej 7-metrowej tubie. Pod okiem instruktora możesz zdobyć nowe umiejętności czy odkryć w sobie nurkową pasję. I nasza perełka - Saunarium, gdzie Twoje zmysły zostaną pobudzone, gdzie Twoje ciało się zrelaksuje i zregeneruje. Jest to miejsce z niepowtarzalnymi rytuałami saunowymi.

 

 

Za co kochamy parki wodne? Właśnie za to, że pozytywnie wpływają na rozwijanie i podtrzymywanie naszych relacji rodzinnych. Wyróżnia ich różnorodność atrakcji pod jednym dachem, dużo bodźców, interakcji, zmęczenie, które daje nam „kopa” na następny dzień. 

 

 

Rudzki aquapark czeka z niecierpliwością na radość klientów, którzy korzystają z atrakcji! Do zobaczenia (miejmy, nadziej), że już niebawem.

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy