Aktualności

Dzień Kobiet w Aquadromie

8 marca Drogie Panie mamy swoje święto. Dlatego też z tej okazji w Aquadromie będzie czekać na Was sporo atrakcji.

 

BĄDŹ EKO! Ten szczególny dzień rozpoczniemy od akcji "ciuch za ciuch", która potrwa od godz.11:00 do godz.15:00. Jak się przygotować? To proste! Zabierzcie ze sobą ubrania, dodatki, akcesoria, które kolejny sezon leżą w Waszej szafie i wymieńcie się z uczestniczkami zabawy. Na akcję "ciuch za ciuch" zbieramy zapisy na adres marketing@aquadrom.pl

BĄDŹ FIT! Zapraszamy Cię na zajęcia aqua fitness, które odbędą się od godz.12:00 do godz.18:00 przez 15 minut o pełnej godzinie. Zajęcia będą odbywać się na basenie z ruchomym dnem. Dla aktywnych Pań mamy przygotowane atrakcyjne nagrody.

BĄDŹ ŚWIADOMA SWOJEGO PIĘKNA! Każda z nas jest piękna! Warto jednak dowiedzieć się troszkę więcej jak zadbać o swoje piękno. Zapraszamy na warsztaty pielęgnacyjne z marką MARY KAY. Warsztaty odbędą się w salce urodzinowej w godz.od 15:00 do godz.16:00. Podczas godzinnych warsztatów dowiesz się jak prawidłowo pielęgnować skórę, indywidualnie dobrać pielęgnację podstawową i specjalistyczną, a także poznasz porady makijażowe i wizażowe. Liczba miejsc ograniczona, zapisy przyjmujemy na marketing@aquadrom.pl

BĄDŹ SZALONA! Co powiesz na przeprowadzenie metamorfozy Twojego wizerunku? Zapraszamy na metamorfozę od godz.16:00 do godz.18:00 z marką MARY KAY. A po zrobieniu profesjonalnego makijażu stań na ściance i wykonaj pamiątkowe zdjęcie.

BĄDŹ ODWAŻNA! Zachęcamy Cię do spróbowania swoich sił w modelingu. Zostań twarzą Aquadromu! Po przeprowadzeniu metamorfozy Twojego wizerunku zapraszamy Cię na sesję zdjęciową. Odważ się i zapozuj, a może to właśnie Ty zostaniesz twarzą Aquadromu. Spośród Pań, które wezmę udział w sesji zdjęciowej i wyrażą chęć udziału w naszym konkursie, wybierzemy jedną, która zostanie twarzą naszego aqua parku.

 

BĄDŹ SOBĄ i spędź z nami swoje święto!

Regulamin akcji "Ciuch za ciuch" oraz "Zostań twarzą Aquadromu".

 

 

 

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy