Aktualności

7 urodziny Aquadromu

Przed nami największy event roku, czyli 7 urodziny Aquadromu!

 

Już 8 grudnia świętujemy kolejny rok funkcjonowania naszego obiektu. W tym dniu nie zabraknie licznych atrakcji, konkursów z nagrodami oraz urodzinowego poczęstunku dla naszych Gości.

 

Zarówno w hali basenowej, jak i w holu recepcyjnym przygotowaliśmy dla młodszych i starszych Klientów szereg atrakcji. Wydarzenie rozpoczynamy o godzinie 12:00 i wspólnie bawimy się do godziny 18:00.

 

Po raz kolejny Klienci będą mogli poznać tajniki podbasenia, gdzie po świecie filtrów i pomp oprowadzą ich pracownicy techniczni, którzy obiecali odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania.

 

Animatorzy zapraszają całe rodziny do wodnych szaleństw, zorbingu, który tylko pozornie wydaje się nie być wymagającym, bitwy wodnej oraz szukania skarbów, ukrytych w różnych zakątkach parku wodnego.

 

Jeżeli szukacie hobby dla swojego dziecka zapraszamy do spróbowania nurkowania w sprzęcie, które zorganizujemy dla Waszych pociech w basenie w ruchomym dnem. Może to właśnie podwodny świat okaże się największą pasją w ich życiu.

 

Amatorzy kuchennych specjałów będą mogli wziąć udział w warsztatach dekorowania „Cake Pops”, które zostaną zorganizowane przez blogerkę kulinarną Agatę Popendę. Warsztaty odbędą się w salce urodzinowej, a liczba miejsc jest ograniczona. Natomiast o godzinie 16:00 zapraszamy wszystkich na degustację urodzinowego tortu muffinkowego, który specjalnie dla Was przygotuje Aqua Bistro.

 

Na zakończenie nie zapomnijcie zrobić sobie pamiątkowej fotki w fotobudce, która będzie do Waszej dyspozycji między godziną 15:00-18:00.

 

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy