claim

Lista starszych wiadomości

Aquadrom zaprasza Seniorów!

Poniedziałek dla seniorów od początku cieszył się sporym zainteresowaniem, dlatego władze Aquadromu zdecydowały się ofertę poniedziałkową rozszerzyć także o środę.

 

Seniorzy jak i emeryci mogą korzystać z oferty rudzkiego aquaparku w poniedziałki i od teraz także w środy, w promocyjnych cenach.

 

- Cieszymy się, że seniorzy tak chętnie i tłumnie przychodzą do Aquadromu w poniedziałki. Mamy już stałych Klientów, którym jeden dzień już nie wystarczał. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych seniorów i emerytów, zdecydowaliśmy się wprowadzić specjalne ceny także w środy – mówi Agnieszka Piekorz z Aquadromu.

 

Wszyscy, którzy ukończyli 55 wiosen lub mają legitymację emerycką są uprawnieni do skorzystania ze specjalnych promocji. Do tej pory mogli korzystać w niższej cenie jedynie ze Strefy Rekreacji i Sportu. Teraz również, w godzinach 14:00-17:00, mogą zarówno w poniedziałki jak i środy zakupić bilet łączony do Strefy Rekreacji i Sportu oraz Saunarium w cenie 20 zł za dwie godziny.   

 

Ze zbawiennego wpływu sauny na zdrowie można korzystać w każdym wieku. Regularne saunowanie rozluźnia mięśnie i poprawia ruchomość stawów, zapobiega chorobom reumatycznym i przynosi ulgę w bólach kręgosłupa.

 

- Saunowanie pomaga również w leczeniu zaburzeń krążenia i powoduje lepsze ukrwienie organów wewnętrznych, nie wspominając już o zapobieganiu przeziębieniom. Wpływa także znacząco na pielęgnację naszej skóry – dodaje Marceli Zawadzki z Saunarium Aquadromu.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2017 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.