claim

Lista starszych wiadomości

4. urodziny Aquadromu

Pokazy iluzjonistyczne, występy sceniczne oraz talent show, którego nagrodą główną jest voucher na wymarzone wakacje - to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na Klientów rudzkiego parku wodnego w drugą niedzielę grudnia.

 

11 grudnia Aquadrom zaprasza na swoje czwarte już urodziny. W tym roku upłyną one pod znakiem talent show – Wyławiamy Talenty. Konkurs dedykowany jest dzieciom, które nie skończyły 18 lat i chciałyby wystąpić na scenie przed szerszą publicznością.

Nagrodą główną w konkursie jest voucher na wymarzone wakacje o wartości 2500 zł ufundowany przez biuro podróży Rainbow Ruda Śląska Plaza. Zapisy przyjmowane są w Biurze Obsługi Klienta oraz mailowo na marketing@aquadrom.pl.

W jury konkursu zasiądzie finalista 6.edycji programu Mam Talent – iluzjonista Tomasz Kabis, który nie tylko oceni zmagania najmłodszych, ale także o 14:30 przeniesie klientów do magicznego świata iluzji. Występ odbędzie się w nietypowym miejscu - hali basenowej. Co ważne, w pokazie woda odegra znaczącą rolę.

O godzinie 13:00 na scenie wystąpi dziecięcy zespół Słoneczni ze świątecznym repertuarem, a 15:00 w holu recepcyjnym przedpremierowo będzie można zobaczyć fragmenty musicalu Kopciuszek przygotowane przez Stowarzyszenie Music All.

Z okazji 4 urodzin Aquadromu dzieci będą mogły skorzystać z obiektu w promocyjnej cenie 4 zł za godzinny pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu.  Nie zabraknie także malowania bombek, specjalnych nurkowań dla dzieci i Mikołaja na głębokości 7 metrów.

Partnerami wydarzenia są: Rainbow Ruda Śląska Plaza, S-Kart, Pink Bowling&Club, Jump City, Multikino oraz Kraina Szkraba.

Patronat nad wydarzeniem objęło Radio Piekary oraz Sfera TV.

 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2017 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.