claim

Lista starszych wiadomości

Kolejne zajęcia Aqua Fresh

Już w najbliższą sobotę odbędą się kolejne, dodatkowe zajęcia w ramach programu Kobieta Fit.

 

Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego najwyższy czas zadbać o sylwetkę! Jeśli trudno jest Ci zmobilizować się samej, zaproś do udziału koleżankę i nauczcie się systematyczności, dzięki której w wakacje nie będziecie się wstydzić wyjść na plażę w kostiumach kąpielowych.

 

Program Kobieta Fit trwa już od zeszłego roku i niewątpliwie Panie, które systematycznie uczestniczyły w zajęciach, mają się czym pochwalić. Regularne zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu, natomiast aby zwiększyć efektywność ćwiczeń, proponujemy kolejne, tym razem poranne zajęcia. Najbliższe odbędą się 9 maja br. o godzinie 8:00 oraz 9:00 w basenie zewnętrznym oraz połączone będą z godzinnym relaksem w Saunarium. A to wszystko w promocyjnej cenie 15 zł!

 

Jak zapewniają nasi instruktorzy, ćwiczenia o poranku niewątpliwie wpływają pozytywnie na samopoczucie oraz są niezwykle efektywne, dlatego warto rozpocząć weekend razem z nami.

 

Jeśli w najbliższą sobotę nie możecie uczestniczyć w zajęciach, macie kolejną szansę 23 maja, ale pamiętajcie – liczba miejsc jestograniczona.

 

 

aquafresh

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2017 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.