claim

Lista starszych wiadomości

Zmiana organizacji ruchu w obrębie Aquadromu

Od 19 maja parkingi znajdujące się najbliżej Aquadromu będą wyłączone z użytkowania z powodu wymiany kanalizacji przy ulicy Kłodnickiej.

 

Prace budowlane związane z wymianą kanalizacji rozpoczną się w najbliższy czwartek i obejmą parkingi znajdujące się najbliżej Aquadromu, przy drodze wyjazdowej. Dlatego też nasi Klienci będą proszeni, aby zostawiać samochody na parkingach znajdujących się zaraz przy drodze wjazdowej – między halą MOSIR a budynkiem Spółdzielni Mieszkaniowej, jak również na parkingu dolnym.

 

- Dołożymy wszelkich starań, aby prowadzone prace w jak najmniejszym stopniu utrudniały Klientom poruszanie się w obrębie Aquadromu – tłumaczy Jacek Morek, prezes Aquadromu.

 

Zmieni się także organizacja ruchu w obrębie aquaparku. Już teraz została usunięta wysepka znajdująca się przy wjeździe. Jednokierunkowa dotychczas droga na czas remontu będzie dwukierunkowa.

 

W mediach pojawiają się również informacje dotyczące opłat parkingowych dla klientów aquaparku.

 

- Chcielibyśmy uspokoić naszych klientów, gdyż dla nich parkingi Aquadromu będą bezpłatne, jak również mieszkańcy miasta nie będą ponosić opłat za korzystanie z miejsc parkingowych po godzinie 22:00. W etap dwustronnych uzgodnień weszły rozmowy z Miastem na temat dzierżawy parkingów na potrzeby imprez o charakterze masowym – dodaje prezes Morek.

 

Za wszelkie zmiany w terminach odpowiedzialność ponosi Wykonawca. Na czas zamknięcia parkingów prosimy Klientów o wyrozumiałość. 

 

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2017 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.