Nasz Zespół

Zespół Aquadromu na przestrzeni ostatnich lat odnosił liczne sukcesy w zawodach saunowych. Nie tylko w Polsce, ale również w najbardziej prestiżowych mistrzostwach międzynarodowych. Od 2012 roku Aquadrom wyszkolił i przygotował do zawodu wielu uznanych saunamistrzów. Poniżej znajduje się obecny skład zespołu. 


                                              

Marceli Zawadzki - Menedżer Saunarium i pracownik Aquadromu od samego początku. Organizator pierwszego w Polsce turnieju Saunamistrzów – Silesian Towel Fight w 2013 roku, aquadromowych nocy saunowych oraz innych przedsięwzięć w branży saunowej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Saunowego i członek Zespołu sędziów przy PTS. Saunuje i prowadzi rytuały saunowe od wielu lat.  

Gabriela ZymłaGabriela Żymła – pracuje w Saunarium Aquadromu od samego początku, czyli od 2012 roku. Jak sama mówi prowadzenie seansów stało się jej wielką pasją. Najbardziej utytułowana saunamistrzyni Aquadromu. Wielokrotna uczestniczka Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Szkoleniowiec PTS. Obecnie w przebywa na urlopie macierzyńskim. 

 

 

                                                              pawel pecherz

Paweł Pęcherz - Saunamistrz, który stawal na podium Silesian Towel Fight (drużynowo i indywidualnie), SaunaCup oraz osiągał wysokie miejsca w zawodach PTS Classic, Mistrzostw Polski czy PTS Freestyle. Znany z seansów "Miś Uszatek", "Deszczowy Paweł", "Ręcznikoręki", seansu kataryniarza czy wielu innych prezentowanych podczas nocy saunowych. Wychowanek Aquadromu od 2015 roku.    

piotr biedrzycki
Piotr Biedrzycki - Doświadczony saunamistrz, zwycięzca Silesian Towel Fight z 2018 roku. Wielokrotny uczestnik SaunaCup, Mistrzostw Polski, PTS Freestyle czy PTS Classic, na których osiągał bardzo dobre wyniki (Dwukrotnie  2 miejsce PTS Classic)  Piotr znany jest ze swoich umiejętności posługiwania się wachlarzem. Piotrek przygodę z seansami saunowymi zaczynał w innym obiekcie i prowadzeniem seansów saunowych zajmuje się od 2013 roku. Szkoleniowiec PTS.

 Sebastian Grabowski - Saunamajster z zamiłowania, masażysta z zawodu. Genialnie dobiera i łączy zapachy. Sebastian uczestniczył w Mistrzostwach Polski. Chociaż w Aquadromie pojawia się rzadko, jego seanse są przesiąjnięte specyficznym klimatem. Wychowanek Aquadromu, z którym współpracuje od bardzo dawna. 

 

Łukasz Zmyślony - Trener personalny i saunamistrz z niemałym stażem. Swoje seanse wykonuje z ogromnym zaangażowaniem. Zwycięzca SaunaCup w Olimpii w 2019 roku, uczestnik Mistrzostw Polski, PTS Freestyle i PTS Classic, gdzie jego seanse były bardzo dobrze przyjęte. Uwielbia wykonywać seanse do muzyki arabskiej i azjatyckiej. Wychowanek Aquadromu.  
 

 

 

 

 

rOBERT

 

 

 

 

 

Robert Żukowski - Związany jest z Aquadromem bardzo długo, bo od 2013 roku. Robert wielokrotnie uczestniczył w różnego rodzaju zawodach, ale najbardziej ceni sobie zadowolenie klientów. Jego seanse są bardzo lubiane, szczególnie dzięki perfekcyjnie wykonanym technikom machania - zarówno show, jak i technikom efektywnym. Szkoleniowiec PTS.

Marcelina Kondrat  - Wychowanka Aquadromu. Jej seanse są bardzo dogrzane, świetnie przygotowane technicznie i nierzadko mocno rockowe. Marcelina reprezentując Aquadrom osiągnęła bardzo dobry wynik na Silesian Towel Fight, SaunaCup i Mistrzostwach Polski, gdzie razem z Pawłem Pęcherzem prezentowali seans "Ręcznikoręki".  

Viktoria Glasner - Wychowanka Aquadromu. Viktoria osiągnęła bardzo dobry wynik na Silesian Towel Fight w 2018 roku drużynowym seansem z Łukaszem Zmyślonym - "Żona idealna". Ten sam seans dał im 1 miejsce podczas SaunaCup w 2019 roku. Jej seanse z reguły są mocno relaksacyjne i estetyczne wizualnie, zwłaszcza te prowadzone do muzyki francuskiej. 

Martyna Adamska - Wyochowanka Aquadromu. Podczas Silesian Towel Fight w 2018 zadebiutowała seansem "Tomb Raider". Martyna szczególnie lubi muzykę RNB i jednoczense machanie dwoma ręcznikami w rytm tejże muzyki. 

Tomasz Patoń - Saunamistrz z zamiłowania od 2018 roku. Szkolony i zarażony pasją wykonywania seansów saunowych przez innego wychowanka Aquadromu - Dawida Wąsowicza. Tomek potrafi robić bardzo klimatyczne i ciepłe seanse. Znany ze swojej muzyki, którą nierzadko do seansów tworzy sam w swoim domowym zaciszu. 

powrót do listy