Aktualności

Wygraj metamorfozę

Marzysz, żeby zmienić swój wizerunek, ale nie wiesz jak? Wygraj metamorfozę w Aquadromie!

 

W ramach akcji Modny Aquadrom tym razem można wygrać metamorfozę przeprowadzoną pod okiem ekspertów.  Wystarczy jedynie przekonać nas, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać metamorfozę. Zapisy przyjmowane są do 23 sierpnia na marketing@aquadrom.pl . W zgłoszeniu należy podać swoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz należy dołączyć zdjęcie sylwetki.

 

O makijaż zwyciężczyni zadba Anna Moj-Kowalska, mistrzyni makijażu, właścicielka znanego  studia Obssesion opowie, jakie kosmetyki są odpowiednie dla naszego rodzaju cery oraz pokaże krok po kroku, jak wykonać profesjonalny makijaż.

- Pamiętajmy, że w makijażu nie liczy się jego ilość a jego jakość. Jeśli nie potrafisz wykonać perfekcyjnej kreski, po prostu z niej zrezygnuj – mówi Anna Moj-Kowalska, studio Obssesion.

 

Mistrz fryzjerstwa Damian Dauda zadba o odpowiednie odżywienie, kolor, ale także długość włosów, które najlepiej pasują do naszych rysów twarzy.

- Perfekcyjne strzyżenie sprawia że Twoje włosy układają się same jak by twój fryzjer był zawsze przy Tobie – mówi Damian Duda, studio Fryzjersko-Kosmetyczne „Pasja”

 

O outfit  zwyciężczyni metamorfoz zadba Milena Bekalarska, stylistka, personal shopper, która pracowała m.in. z Krystyną Jandą, Zofią Wichłacz, Klaudią Szafrańską, Magdaleną Kumorek, Joanną Opozdą oraz Jarosławem Kuźniarem.

- Odpowiednio dobrana garderoba to nie tylko oszczędność czasu, ale świadome kreowanie swojego wizerunku i wpływ na to, jak odbierają nas inni – mówi Milena Bekalarska, stylistka.

 

Nagrodą główną w metamorfozach będzie voucher o wartości 1500 zł ufundowany przez Instytut Kosmetologii Estetycznej Dermetis. Voucher obejmować będzie m.in. zabieg modelująco-ujędrniający dowolnej partii ciała, serum ze śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym zapewniające szybkie odmłodzenie i regenerację.

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy