Aktualności

Wpłyń na całe ferie

Ferie zimowe niech będą aktywną formą spędzania czasu! Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu jak spędzić zimową przerwę, nie zastanawiaj się dłużej i wraz z przyjaciółmi wybierz się do Aquadromu!

Dużymi krokami zbliża się upragniony czas każdego ucznia – ferie zimowe! Już dziś zapraszamy wszystkich uczniów do Aquadromu!

Od poniedziałku do piątku do godz. 16:00 każda osoba, która nie ukończyła 18 roku życia może skorzystać z wejścia w cenie 11 zł za dwugodzinny pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu! Po godzinie 16:00 ten bilet będzie można nabyć w cenie 15 zł. Dodatkowo restauracja AQUA BISTRO na czas ferii zimowych przygotowała specjalne „feryjne” menu.

Warto oderwać się od wirtualnej rzeczywistości i spędzić aktywnie czas wolny. Także smartfony na bok, a do plecaka pakujemy kąpielówki, klapki, ręcznik i co tylko Wam jest potrzebne do świetnej zabawy w Aquadromie!

Mokry Bąbel, rwąca rzeka, niebieska zjeżdżalnia, a może pomarańczowa? U nas nie będziecie się nudzić, wachlarz wodnych atrakcji czeka na Was!

Jeśli wolicie jednak sporty zimowe, zapraszamy na lodowisko przed Aquadromem! Bilet w cenie 5 zł umożliwia całodniowy pobyt na lodowisku! Nie masz łyżew? Spokojnie. Możesz je u nas wypożyczyć w cenie 5zł/godz.

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy