Aktualności

Wakacje w Aquadromie

Z daleka od zgiełku miasta czeka już gorąca plaża w iście karaibskim klimacie – okazale palmy i cudownie wygodne leżaki, na których aż chce się przeleżeć cały dzień w leniwie błogim nastroju. Kiedy rodzice będą zaznawać plażowego relaksu, na dzieci czekają kolorowe zjeżdżalnie i mnóstwo zabawek, które zapewnią im rozrywkę na długie godziny. Wieczorami oferujemy kino plenerowe, w którym każda sobota lipca i sierpnia to okazja do wspólnej zabawy z rodziną i przyjaciółmi przy filmowych nowościach i kultowych klasykach.

Mamy też coś dla fanów sportowych emocji i aktywnego spędzania czasu – przy plaży działa boisko do siatkówki plażowej, gdzie razem ze znajomymi możecie rozegrać mecz na miarę olimpijskich emocji. W czasie wakacji planujemy organizację charytatywnego turnieju, więc już teraz zachęcamy do treningów. Równocześnie odbędzie się maraton fitness będący idealną okazją do naładowania się pozytywną energią na długi czas.

Dzieciom, które dopiero zaczynają wodną przygodę, oferujemy wakacyjna naukę pływania – trzy razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i piątki) uczymy się podstaw pływania i doskonalimy poznane techniki. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku do 4 do 13 lat.

W wakacje ruszamy również z akcją Modny Aquadrom. Startujemy już 7 lipca z filmem „Diabeł ubiera się u Prady” w naszym kinie plenerowym. Rzucamy wyzwanie nudnym, przeciętnym strojom. Tego lata w Rudzie Śląskiej panuje moda na oryginalne kreacje i wakacyjne szaleństwo – moda na Aquadrom! Wszystkim spragnionym nowości i modowych inspiracji poradą będzie służyć stylistka, której kreacje są godne największych polskich gwiazd. Miłośniczki detali zapraszamy na warsztaty makijażu, która podpowie, jak zjawiskowo podkreślić swoją urodę na każdą okazję. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych kreatorów mody – wszystkie dzieci zapraszamy na warsztaty szycia prowadzone przez profesjonalną krawcową. Szczegółowy harmonogram dostępny wkrótce.

Od 9 lipca rusza kultowe już Konkursowe Lato w Aquadromie. Klient, który w danym tygodniu zarejestruje paragony na najwyższą kwotę – wygra atrakcyjne nagrody.

Ponadto zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, na którym przez całe wakacje czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród do wygrania w przeróżnych konkursach.

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy