Aktualności

Modny Aquadrom

Modny Aquadrom to akcja, która ma na celu zaprezentowanie rudzkiego parku wodnego jako modnego miejsca  dla każdego. Poprzez modę rozumiemy trochę więcej niż pokaz mody, chociaż i jego na pewno nie zabraknie, gdyż wielu naszych klientów do dziś wspomina Aquadrom Key Fashion – pokaz mody w basenie, w którym uczestniczyła Iwona Palvlović i Maja Sablewska. Teraz ideę rozumiemy szerzej.

Startujemy już 7 lipca o godzinie 21:00 modowym filmem „Diabeł ubiera się u Prady”, w którym w świat trendów zabierze nas wielokrotnie nagradzana aktorka Meryl Streep, która wcieli się tym razem w rolę charyzmatycznej redaktor naczelnej magazynu Runway.

Modny Aquadrom to także warsztaty makijażu. Dzięki nim przekonacie się, że właściwy wybór pasujących do naszej cery kosmetyków, może nadać twarzy zupełnie inny, naturalny, świeży i piękny wygląd.

O tym, jak się ubrać, jakie kolory do siebie pasują i jakich wzorów unikać - zadba stylista. Teraz już nie będzie trzeba przez godzinę zastanawiać się, czy aby na pewno ten krój sukienki jest stworzony właśnie dla nas.

Osoby aspirujące do miana modeli, będą mogli spróbować swoich sił w castingu przeprowadzonym przez jedną z agencji, której uczestnicy brali już udział w ogólnopolskich imprezach modowych.

Moda na zdrowy styl życia wciąż  sprawia, że chcemy o siebie dbać. Ten pozytywny trend klienci Aquadromu mogą realizować na co dzień na zajęciach aqua fitness. Teraz, gdyż przed obiektem znajduje się plaża, chcielibyśmy zaprosić na wspólne zajęcia tym razem na zewnątrz.

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych aquadormowiczach, dla których moda zapewne też jest ważna. Przygotowaliśmy dla nich warsztaty szycia na maszynie.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń dostępny będzie wkrótce.

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy