Aktualności

Halloween w Saunarium

Już 31 października zapraszamy wszystkich saunowiczów na „Strasznie dobry dzień w Saunarium.” Dobry, bo obfitujący w aż 4 seanse show przygotowane podczas Silesian Towel Fight. Poza seansami show oczywiście seanse peelingowe i aromaterapia w biosaunie. Ceny biletów jak w każdą środę.

18.00? – Primaeval – mroczny seans przedstawiający krwawy rytuał przywoływania bogów. Wykona go Mirosław Barcik
19.00? - Dr Peter – Dr Peter to stereotypowa postać polskiej służby zdrowia, przedstawiona z lekkim zabarwieniem komediowym. Niestety cierpi na rzadką chorobę. Na dźwięk syczącej wody na piecu przemienia się w Pana Jana (analogia do Dr Jekyll i Mr Hyde wskazana). Seans wykonuje Piotrek Biedrzycki z Aquadromu.
20.00? - Idealna żona – Seans przygotowany przez Łukasza i Viktorię z Aquadromu. Łukasz nie jest zadowolony ze swojej rozkapryszonej żony wydającej jego pieniądze na ubraniu i perfumy. W dodatku, żony, która nie podziela jego pasji do bycia saunamistrzem. Postanawia ją przeprogramować, by uzyskać żonę idealną. Czy eksperyment się udaje?
21.00? – Miś Uszatek – „Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci. Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci.” Tymi słowami Paweł Pęcherz z Aquadromu rozpoczyna swój seans „dobranockę”. Miś Uszatek, słodki, troskliwy miś w trakcie seansu uświadamia sobie ważną prawdę o lęku, który powstaje w naszym wnętrzu.

 

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy