Aktualności

Ferie w Aquadromowej Szkole Pływania

W tegoroczne ferie zimowe Aquadromowa Szkoła Pływania planuje uruchomić dwa turnusy przyśpieszonej nauki pływania. Tym razem uczestnicy kursu będą mogli poczuć się jak profesjonalni sportowcy przygotowujący się do olimpiady pływackiej :)

 

Turnus składa się z 6 spotkań, podczas których Wasze dziecko oswoi się z wodą, pozna podstawowe techniki pływackie, zdrowo się zmęczy, ale też świetnie spędzi czas wśród równieśników, bawiąc się i rywalizując. Siódme, ostatnie spotkanie przeznaczone jest na rodzinną rozrywkę w parku wodnym.

 

Zajęcia lekcyjne odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty, natomiast w niedzielę zapraszamy na zasłużony relaks. Każda lekcja to 60 minut zajęć z instruktorem oraz godzinny pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu. W niedzielę, podczas rodzinnego dwugodzinnego pobytu w Aqudromie, rodzice mogą skorzystać również ze strefy Saunarium (wstęp do strefy od 18 roku życia).

 

Tygodniowy przyśpieszony kurs jest w cenie 210 zł za osobę. Zajęcia odbywają się w małych, maksymalnie 10-osobowych grupach. Na pierwszy turnus zapraszamy od 11.02. do 17.02. Drugi turnus odbędzie w termnie od 18.02. do 24.02. Liczba miejsc jest ograniczona, a o dostępności kursu decyduje kolejność zgłoszeń oraz uregulowanie płatności najpóźniej do 6.02.2019r.

 

Pamiętajcie, że Wasze dziecko nie musi być obecne na każdych zajęciach. Program kursu jest opracowany w taki sposób, aby nieobecne dziecko nie poczuło się gorsze z powodu ominięcia lekcji. Codziennie realizujemy coś nowego!

 

Zapisy pod numerem 697 101 992 lub szkola@aquadrom.pl 

 

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy