Aktualności

Charytatywny Turniej Siatkówki

10 sierpnia 2019r. Aquadrom organizuje charytatywny turniej siatkówki plażowej.

Tym razem uczestnicy turnieju dołożą swoją cegiełkę do zbiórki dla Fundacji "Pomóc Więcej". Udział w turnieju to dowolna kwota wrzucona do puszki wolontariusza.

Turniej rozpocznie się o godzinie 12:00 na boisku na plaży przed Aquadromem, natomiast biuro zawodów czynne będzie od godziny 11:00.

Warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach (kategoria mikst) są wcześniejsze zapisy drużyn na adres marketing@aquadrom.pl Zapisy przyjmujemy do dnia 2 sierpnia 2019r.

Zachęcamy do wzięcia udziału! 

Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 

 

 

 

 

Alicja to dziewczynka z temperamentem. Wesoła, pełna energii, interesująca się światem, który ją otacza. Zapatrzona w świat Elsy wielokrotnie sama zamienia się w księżniczkę śpiewając hit bajki jakby to było dla niej stworzone. Teraz gdy tak nagle, z dnia na dzień jest jej dane walczyć z ostrą białaczką limfoblastyczną wierzymy, że MA TE MOC, która pozwoli wygrać z chorobą. Ala zasługuje na życie prawdziwej księżniczki. Aby wygrać tą walkę z nieproszonym, niechcianym i nigdy przez najbliższych niepolubionym gościem, prosimy o wsparcie za co z góry bardzo dziękujemy. Alicja z Waszą pomocą udowodni, że jest nie do pokonania!

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy