Aktualności

Azjatyckie Aqua Show

28 maja o godzinie 20:00 w miejscowości Huang Drom odbędą się nietypowe zajęcia aqua fitness.

 

Huang Drom to spokojna kraina, w której czas odmierzają gongi dobiegające z pobliskiej świątyni. Mieszkańcy żyją w zgodzie z naturą zajmując się uprawą roli, podczas której celebrują każdy dzień. Prowadzenie zdrowego trybu życia nadaje sens każdemu oddechowi, który staje się wielkim darem. Pieniądze nie stanowią dla nich wartości natomiast to, co liczy się w ich życiu to spotkania z bliskimi, którym towarzyszy niezwykły aromat ze starannie zerwanych i rytualnie zaparzonych liści herbaty. 

 

Pewnego dnia jeden z mieszkańców odkrył magiczne jezioro. Krystaliczna woda zachwycała nie tylko kolorem, ale miała również magiczne walory. Każdy, kto odważył się do niego wejść, zmieniał się nie do poznania. Jezioro dawało mu niespożyte pokłady energii, które sprawiały, że przez kilka kolejnych dni miał siłę osiągać rzeczy nieosiągalne. 

 

Wyciszenia natomiast szukali w gorącej grocie, którą nazwali Saunarium. Tam zarówno ich ciało jak i umysł wykraczały poza świadomość zwykłego śmiertelnika. Stan głębokiego relaksu pozwalał im oddać się medytacji oraz pomagał w zachwycie nad światem.

 

Spokojny żywot mieszkańców miał zostać zachwiany, gdy pewna mieszkanka chciała pokazać Huang Drom swoim Gościom. Stanie się to 28 maja o godzinie 20:00. Finał natomiast będzie miał miejsce o godzinie 22:30. 

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy