Aktualności

6.urodziny Aquadromu

8 grudnia rudzki park wodny świętuje swoje kolejne urodziny. Jak co roku na klientów czeka szereg atrakcji.

W najbliższą sobotę wszyscy szukający wrażeń powinni udać się do Aquadromu, który obchodzi swoje 6. urodziny. Z tej okazji zarówno młodsi jak i starsi znajdą coś dla siebie. W tym roku wydarzenie upłynie pod hasłem „Urodzinowy Miszmasz”.

Oferujemy klientom wszystko co najlepsze w Aquadromie, dlatego nie zabraknie konsultacji w ramach nauki pływania, zajęć aqua pole, czy nurkowania ze sprzętem dla dzieci w basenie z ruchomym dnem. 

Po raz kolejny klienci będą mogli poznać tajniki podbasenia, gdzie po świecie filtrów i pomp oprowadzą ich pracownicy techniczni, którzy obiecali odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania.

Animatorzy zapraszają całe rodziny do wodnych szaleństw, zorbingu, który tylko pozornie wydaje się nie być wymagającym, bitwy wodnej oraz szukania skarbów, ukrytych w różnych zakątkach parku wodnego.

Podczas urodzin Aquadromu nie może zabraknąć spotkania z żółwiem Dromkiem oraz wspólnego tworzenia jego małych, pluszowych przyjaciół. Od 15:30 w holu recepcyjnym odbędą się ogólnodostępne warsztaty szycia dla dzieci.

Amatorzy kuchennych specjałów będą mogli wziąć udział w teście smaku oraz spotkać się Agnieszką Jasińską, finalistką 6.edycji Hell’s Kitchen, która poprowadzi warsztaty w hali basenowej oraz salce urodzinowej. 

Tradycją już stały się przedpremierowe spektakle Stowarzyszenia Music All. Nie inaczej będzie i w tym roku. O godzinie 14:00 w holu recepcyjnym wszystkie dzieci wyruszą w podróż z Anią z Zielonego Wzgórza.

Partenerami wydarzenia są Nibylandia, Can You Escape, Joda Studio Masażu, Stowarzyszenie Music All oraz Aqua Bistro.

Aquadrom – więcej niż park wodny. Masz pytania?

Zadzwoń! (32) 797 36 00

powrót do listy